• Personel Taşımacılığı için Doğru Adres.

Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında personel taşımacılığı ile başlamış, halen hizmetine devam etmekteyiz. Firmamız Sürücü ve proje sorumlusu ve yönetici kadrosuna dönemsel olarak Etkili İletişim ve Kişisel gelişim eğitimleri organize ederek, mental anlamda hizmet sektörüne uygun personel profilini idame ettirmektedir. İş dünyasında büyük sorun teşkil eden “PERSONEL TAŞIMACILIĞI” ve Vip transferler konusunda da profesyonel ekibi ve lüks araçları ile hizmet vermektedir. 2004 yılı itibariyle özel donanımlı Vip araçlarıyla transfer hizmetlerine başlamış ve müşterilerinin toplantı, seminer, şirket yemeği v.b. organizasyonlarına ulaşımları konusunda eşlik ederek müşterilerine bir adım önde hizmet vermeyi başarmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, eğitimli ve uzman kadromuz ile maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Şirket politikamız sürekli eğitim ve kendini yenileyerek çağın gerektirdiği şartlara uygun olarak kaliteli, güvenli titiz ve optimum hizmeti sağlamaktadır. Amacımız her zaman sektördeki en çok iş yapan firma olmak değil, en iyi firma olmaktır. Hizmetlerimizde müşterilerimizin can güvenliğini birinci planda tutarak rahat, huzurlu, konforlu ve son model araçlarla konforlu ve ekonomik olması ön plandadır.

img


KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplu taşımacılık sektöründe amacımız daima en büyük değil, en iyi olmaya çalışmaktır. ‘Sonuç Güven Vermeli’ sloganı ile çıktığımız bu yolculukta müşterilerimizin başta can güvenliği olmak üzere hizmet süresince huzur içinde olmalarını sağlayarak, tüm bu yapıyı bir ekip ruhu ile sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Organizasyon ve işleyiş sistemini daima geliştirmek ve gelişimine açık olmaktır. Sürücülerimiz ve Ofis personelimiz yıl içerisinde 4 kez Operasyon Yöneticimiz ve 2 kez de Ölçme ve Denetleme Yöneticimiz tarafından denetlenmektedir. Bu denetlemelerin amacı hizmet verirken risk ve olumsuzlukları sıfıra indirmektir. Yapılan denetim ve çalışmaların raporları müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini dikkate alıp, iyileştirmelerden oluşan olumlu potansiyeli diğer müşterilerimizin de hizmetine sunmak.

img


YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Ahlat Taşımacılık olarak, Personel ve öğrenci taşıma faaliyetlerinde kullandığımız araç ve aksesuarların, çevreye zarar vermesini engellemek, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek, kirliliği önlemeyi, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve şirketimize gelen ziyaretçilerimizin sağlığına yönelik oluşabilecek tehlikeleri ve risklerini kontrol altına almayı, katlanılabilir seviyeye indirmek veya yok etmek amacıyla son teknoloji sistemlerin gerçekleştirilmesini ve sürdürülmesini taahhüt ederiz.

img


MİSYONUMUZ

  • -Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek.
  • -Hizmet kalitesini devamlı arttırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak.
  • -Sektöründe her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak.
  • -Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak.
  • -İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak.
  • -Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hale gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.
img


VİZYONUMUZ

Turizm sektöründe, benimsediği güvenirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır.

img
;