• Personel Taşımacılığı için Doğru Adres.

Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı Hizmetleri

Ahlat Taşımacılık olarak personel taşımacılığı işinde, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin istekleri doğrultusunda her zaman en güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. personel taşımacılığı ciddi bir iştir ve büyük sorumluluk ister.Biz bu sorumluluğun bilinci ile hizmetlerimizde ilk önce güvenliği ön plana almaktayız. Zengin araç filomuz sayesinde, ihtiyacınız olan her marka, model araç ve özel isteklerinize göre araçlar temin edebilmekteyiz.İhtiyacınıza göre alternatif çözümler üreterek size en uygun hizmeti vermeyi sağlıyoruz. Ayrıca sürekli denetim ve eğitim prensibini göz önünde bulundurarak araç sürücülerini de gözetim altında tutmaktayız. Hizmet anlayışımızda temizlik, titizlik, güvenlik, dakiklik ve uygun fiyatlandırma en önemli ilkelerimiz arasında olup maksimum müşteri memnuniyeti esastır.

img
img

Vip ve Ekstra Araç Hizmeti

Özel misafirleriniz için gerekli olacak lüks araçlarımızla, misafirlerinize veya kendinize unutamayacağınız bir yolculuk keyfi yaşatmak ister misiniz? Ahlat Taşımacılık bünyesinde sunulan Ahlat vip araç hizmetleri, müşteri odaklı olarak verilen hizmetlerimizdendir. Tamamen kalite ve müşteri memnuniyeti kriterleri çerçevesinde sunulan Ahlat vip araç hizmetlerinde, hizmetinize sunduğumuz araçlarımız yüksek kalite standartlarında donatılmıştır. Araçlarımızın donanımları, deri yatar koltuk, mini bardan oluşmaktadır. Ahlat vip araç hizmetlerinde hizmetinizde olacak personelimiz, kadromuzun en seçkin şoförlerinden seçilmiş olup, hizmetinizde hiç bir detayı göz ardı etmeyip siz müşterilerimize "kusursuz hizmet" sunacaktır.

Öğrenci Taşımacılığı Hizmeti

Türkiye'de eğitim dünyasının en değerli okullarının öğrenci servis hizmetllerini gerçekleştiren Ahlat Taşımacılık; pedagojik formasyon, iletişim, ve ilk yardım kursları almış olan personelinin gözetiminde ve son model araçları ile öğrencileri, okullarına ve evlerine güvenle kavuşturuyor.

img
;